Založení s.r.o.

Založte si vlastní společnost a začněte podnikat ještě dnes. A pokud se na založení s.r.o. necítíte, můžete si nechat společnost založit, neb si koupit ready made s.r.o. Pokud se rozhodnete pro pomoc odborníků, můžete si ušetřit nejen čas, ale také zbytečný stres a možný neúspěch při pokusech o založení vlastní společnosti.
 

Proč si nechat společnost založit

  • Založení s.r.o. na míru má mnoho výhod
  • Předně si ušetříte čas
  • Také se vyhnete obcházení mnoha úřadů a nekonečnému papírování
  • Budete mít jistotu, že vaše společnost je založena podle platných zákonů
 

Jaké máte další možnosti

Můžete si také koupit již založenou společnost s ručením omezeným. Tento způsob je pro vás určitě nejjednodušší. I když by měly být ready made společnosti bez historii, nikdy si ale nemůžete být úplně jistí. Proto je založení s.r.o. na míru také jistější a bezpečnější způsob získání společnosti. A nebo si můžete společnost založit sami.
 

Co je potřeba k založení s.r.o.

Společnost s ručením omezeným se zakládá sepsáním společenské smlouvy mezi všemi společníky. Společenský smlouva by měla mít formu notářského zápisu. Obsahovat by měla nejen veškeré údaje o společnosti a jejích majitelích, jednatelích a členech, ale také specifikovaný předmět činnosti.
 

V čem je s.r.o. výhodnější než ostatní právní formy

Společnost s ručením omezeným je nejjednodušší formou společnosti. Nejen že je nejjednodušší na založení, ale také na spravování. Má také menší nároky a základní kapitál. Může být také založena pouze jedním majitelem, maximálně může sdružovat padesát společníků.
 

Základní údaje o s.r.o.

  • Společnost s ručením omezeným tedy může mít jednoho až padesát společníků
  • Základní kapitál je minimálně 200 000 Kč
  • Každý společník se musí podílet alespoň 20 000 Kč
 

TOPlist