Penzijní připojištění v České republice

 

V současné době jsou členy Asociace penzijních fondů České republiky celkem 10 penzijních fondů a 2 přidružené penzijní fondy a jejich podnikání je regulováno velmi striktními pravidly a přísnému dozoru České národní banky.
 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění


Penzijní fondy a jejich rozdíly


Penzijní fondy se mohou odlišit úrovní výnosu, které každoročně připisují na účty svých klientů penzijního připojištění.


Rozdílná může být samozřejmě i úroveň klientského servisu zejména při uzavírání smluv na penzijní připojištění.


Jelikož je penzijní připojištění dlouhodobou investicí, je třeba se rozhodovat podle serióznosti, historie, velikosti či ratingu finanční skupiny, jež stojí za příslušným penzijním fondem, a podle jeho dlouhodobé investiční výkonnosti.
 

 

Sjednejte si penzijní připojištění 
 

Níže se zaměříme na tyto penzijní spořitelny v ČR:

Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění v ČR či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.


Spočítejte si, kolik získáte v rámci penzijního připojištění na penzijní připojištění kalkulačka nebo se podívejte se na penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů v ČR.


TOPlist