Penzijní připojištění České pojišťovny

 

Penzijní fond České pojišťovny působí na trhu penzijního připojištěníod roku 1994. Jeho zakladatelem a jediným akcionářem je Česká pojišťovna.
 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění

 

Penzijní fond České pojišťovny


Základním posláním Penzijního fondu České pojišťovny je se řadit v ČR mezi vedoucí, důvěryhodné a vysoce spolehlivé poskytovatele penzijního připojištění.
 

Hlavními cíly penzijního fondu České pojišťovny je neustálé zvyšování podílu v sektoru individuální a firemní klientely, dále efektivní správa vložených prostředků klientů penzijního připojištění a nejvyšší kvalita poskytovaných služeb.


Za více než deset let svého působení si Penzijní fond České pojišťovny vybudoval postavení nejsilnějšího penzijního fondu v České republice a počtem účastníků (cca 1 163 705), kteří pravidelně přispívají na penzijní připojištění, se řadí na 1. místo mezi ostatními penzijními fondy v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění 
 

Důležité informace o Penzijním fondu České pojišťovny

  • sídlo společnosti: Truhlářská 1106/9, 110 00 Praha 1
  • základní kapitál: 214 mil. Kč  
  • akcionáři:
    • Česká pojišťovna, a.s. (100 %),


Penzijní připojištění České pojišťovny naleznete v penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.
 

Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění


Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění v ČR či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 


TOPlist