Penzijní připojištění České spořitelny

 

Penzijní fond České spořitelny začal působit na českém trhu penzijního připojištění v roce 1995. Od března roku 2001 je 100% vlastníkem společnosti Česká spořitelna. V roce 2000 se Česká spořitelna stala členem silné finanční skupiny Erste Bank.
 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění


Penzijní fond České spořitelny


Garancí zcela bezpečného zhodnocení finančních prostředků, vložených klienty na penzijní připojištění České spořitelny, je zejména promyšlená a systematická investiční strategie, která má oporu v rozsáhlých zkušenostech z finančního sektoru.


Penzijní fond České spořitelny se počtem účastníků (cca 778 427), kteří pravidelně přispívají na penzijní připojištění, řadí na 2. místo mezi ostatními penzijními fondy v ČR

 

Sjednejte si penzijní připojištění 
  

Důležité informace o Penzijním fondu České spořitelny

  • sídlo společnosti: Poláčkova 1976/2, 140 21 Praha 4
  • základní kapitál: 350 mil. Kč  
  • akcionáři:
    • Česká spořitelna, a.s. (100 %),


Penzijní připojištění České spořitelny naleznete v penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.
 

Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění


Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění v ČR či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 


TOPlist