Penzijní připojištění Komerční banky

 

Penzijní fond Komerční banky působí na trhu penzijního připojištění od roku 1994.

 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění

 

Penzijní fond Komerční banky


Penzijní fond Komerční banky upřednostňuje zejména stabilitu fondu a s touto strategií se řadí mezi fondy konzervativní.


Cílem penzijního fondu Komerční banky je dosáhnutí uspokojivého zisku při minimalizaci možných rizik a nízkých nákladech. Tato strategie umožňuje dosahovat i dostatečné úrovně zhodnocení nad úroveň inflace.


Penzijní fond Komerční banky se počtem účastníků (cca 491 942), kteří pravidelně přispívají na penzijní připojištění, řadí na 4. místo mezi ostatními penzijními fondy v ČR

 

Sjednejte si penzijní připojištění  

 

Důležité informace o Penzijním fondu Komerční banky

  • sídlo společnosti: Lucemburská 1170/7, 130 11 Praha 3 - Vinohrady
  • základní kapitál: 200 mil. Kč  
  • akcionáři:
    • Komerční banka, a.s. (100 %),


 KB penzijní připojištění naleznete v penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.

 

Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění


Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění v ČR či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

 


TOPlist