Penzijní připojištění ING

 

ING Penzijní fond začal na českém trhu penzijního připojištění působit v roce 1995 pod názvem Průmyslový penzijní fond.
 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění


Penzijní fond ING

 

Strategií Penzijního fondu ING je pro své klienty a jejich příspěvky na penzijní připojištění poskytovat co nejstabilnější míru zhodnocení a to při minimalizaci investičního rizika.
 

ING Penzijní fond se počtem účastníků (cca 448 292), kteří pravidelně přispívají na penzijní připojištění, řadí na 5. místo mezi ostatními penzijními fondy v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění 
   

Důležité informace o ING penzijním fondu

  • sídlo společnosti: Nádražní 25, 150 00 Praha 5
  • základní kapitál: 50 mil. Kč  
  • akcionáři:
  • ING CONTINENTAL EUROPE HOLDINGS B. V (100 %)


ING penzijní připojištění naleznete v penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.


 Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění

 

Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění v ČR či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

 


TOPlist