Penzijní připojištění a jeho výhody

 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

Sjednejte si penzijní připojištění

 

Zde vám chceme objasnit nejdůležitější výhody penzijního připojištění:

 

 • Státní příspěvek na penzijní připojištění až 1 800 Kč ročně.
   
 • Každoroční podíly na zisku fondu (minimálně 85 % ročního zisku fondu je každoročně rozděleno mezi klienty penzijního připojištění a zhodnocení finančních prostředků nemůže být záporné).
   
 • Možnost příspívání určité třetí osoby na penzijní připojištění (např. zaměstnavatele).
   
 • Příspěvky na penzijní připojištění můžete vy i zaměstnavatel využít jako daňovou úlevu. Část příspěvků na penzijní připojištění, je možné uplatnit jako odpočet ze základu daně z příjmů. Ročně si takto můžete odečíst až 12 000 Kč.
   
 • Placení příspěvků na penzijní připojištění můžete během doby spoření přizpůsobovat svému nynějšímu finančnímu příjmu, tedy libovolně snižovat, zvyšovat nebo zažádat o přerušení nebo odklad placení příspěvků na penzijní připojištění.
   
 • Po sjednání tzv. výsluhové penze můžete získat až 50 % všech naspořených příspěvků na penzijní připojištění již po 15 letech spoření penzijního připojištění.
   
 • Možnost sjednání pozůstalostní a invalidní penze z penzijního připojištění.
   
 • Možnost volby způsobu výplaty naspořených prostředků na penzijním připojištění při řádném ukončení smlouvy (měsíčně po částech či jednorázově).
   
 • Bezpečí penzijního připojištění (přísný dohled ČNB a státní dozor nad poskytováním státního příspěvku Ministerstva financí ČR).
   
 • Žádné poplatky za vedení účtu penzijního připojištění.
   

Sjednejte si penzijní připojištění 

 

Spočítejte si, kolik získáte v rámci penzijního připojištění na penzijní připojištění kalkulačka  nebo se podívejte se na penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.

Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění


Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění či jak si přilepšit k vašemu důchodu?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na důchodové připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

 


TOPlist