Proč penzijní připojištění

 

Penzijní připojištění si za celou dobu své existence vybudovalo významnou pozici na českém finančním trhu a v současné době je penzijní připojištění nejvýhodnější, státem podporovanou, formou spoření.
 

Chcete si zajistit mimo penzi další příjem?


Naši specialisté vám poradí, jak správně vybrat penzijní připojištění, domluvte si nezávaznou schůzku. Sami si můžete na kalkuačce penzijního připojištění spočítat, kolik budou činit vaše úspory včetně státních příspěvků a zhodnocení v budoucnosti. Nebo si v našem penzijním připojištění srovnání dobře prohlédněte zhodnocení v jednotlivých letech u jednotlivých penzijních fondů v ČR.

 

 Sjednejte si penzijní připojištění
 

Pro koho je penzijní připojištění?


Penzijní připojištění je vhodné pro každého, kdo má zájem si pravidelně střádat a výhodně zhodnocovat své finanční prostředky a tyto naspořené prostředky na penzijním připojištění později ve stáří použije jako přilepšení ke svému důchodu.

V České republice má penzijní připojištění již přes 4,3 milionu lidí, což znamená, že penzijní připojištění má téměř každý druhý Čech.

 

Sjednejte si penzijní připojištění 

 

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč si založit penzijní připojištění je riziko nízkého státního důchodu, který vám bude vyplácen v budoucnosti.
 

Díky nepříznivému demografickému vývoji obyvatelstva České republiky bohužel zřejmě v budoucnosti dojde ke snižování státního důchodu, který tak nepokryje ani základní potřeby penzisty. Penzijní připojištění by tak mělo být přilepšením a dalším zdrojem pravidelného příjmu v důchodovém věku.


K vašim příspěvkům na penzijní připojištění obdržíte cenné státní příspěvky a také díky penzijnímu připojištění lze využít velmi zajímavých daňových zvýhodnění.


Peníze vložené na penzijní připojištění se dále zhodnocují o podíl na zisku penzijního fondu, neboť fond vaše nastřádané peníze na penzijním připojištění výhodně investuje (minimálně 85 % ročního zisku penzijního fondu je každoročně rozděleno mezi klienty penzijního připojištění).


Také na vaše penzijní připojištění a to za velmi výhodných podmínek může přispívat váš zaměstnavatel. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění je pro vás i pro vašeho zaměstnavatele mnohem výhodnější, oproti možnosti zvýšení mzdy o stejnou částku. Z příspěvku na penzijní připojištění totiž do stanoveného limitu neplatíte sociální ani zdravotní pojištění a ani daň z příjmů.
 

Navštivte sekci penzijní připojištění výhody, kde naleznete další nejdůležitější důvody, proč je pro vás penzijní připojištění tím pravým produktem pro zhodnocení vašich financí.

 

Ikonka na zaslání dotazu pro penzijní připojištění


Chcete se dozvědět více o penzijním připojištění či jak si přilepšit k vašemu důchodu?
 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na penzijní připojištění, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro penzijní připojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.


Spočítejte si, kolik získáte v rámci penzijního připojištění na penzijní připojištění kalkulačka nebo se podívejte se na penzijní fondy srovnání, kde vám názorně ukážeme penzijní připojištění a jeho porovnání v rámci jednotlivých penzijních fondů.

 

 


TOPlist